PROMOCJA WAKACYJNA

Zapłać 600zl i odbierz voucher. Pudełkowy, Wiosenny voucher VIP ZA 89zl GRATIS.

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

szkolenie
spadochronowe

Poczuj adrenalinę – Włącz emocje – Dołącz do nas!

POCZUJ PRAWDZIWĄ ADRENALINĘ – KRAKÓW !

Szkolenie składa się z dwóch niezależnych etapów. Dzięki tej formie szkolenia możesz świadomie brnąć w kolejne ćwiczenia przez co kontrolujesz wydatki z tym związane.

SZKOLENIE na LINĘ - niskie

szkolenie spadochronowe teoretyczne

SZKOLENIE TEORETYCZNE

Szkolenie spadochronowe w ośroku Szkolenia – TANDEMY.pl to jedyne w Polsce szkolenie spadochronowe łączące kilka metod szkolenia spadochronowego. Wybranie najbezpieczniejszych oraz najbardziej efektywnych metod szkolenia pozwoli bezpiecznie i przejrzyście wprowadzdzić Cię w sztukę spadochronową.

Szkolenie teoretyczne obejmuje przygotowanie merytoryczne, praktyczne potrzebne do wykonania skoków w pierwszym etapie – 300zł

SZKOLENIE PRAKTYCZNE

Etap 1

Etap 2

szkolenie spadochronowe praktyczne

Szkolenie AFF - WYSOKIE

szkolenie spadochronowe AFF Wysokie

Szkolenie teoretyczne oraz w tunelu aerodynamicznym

AFF – AFF (Accelerated Freefall) Założeniem metody jest przekazanie niezbędnej wiedzy teoretycznej do nauki wolnego spadania (skydiving) oraz wykonanie pierwszych skoków w asyście dwóch lub jednego instruktora. Po otwarciu spadochronu kursant samodzielnie kontynuuje lot w kierunku wyznaczonego miejsca lądowania.

Szkolenie obejmuje – podręcznik/ 10 lotów w tunelu aerodynamicznym wraz z instruktorem prowadzącym/ szkolenie naziemne/ egzamin teoretyczny (3próby)/ opekę instruktorów w trakcie skoków/ kombinezon/ kask/ wysokościomierz/ układkę spadochronu/ 

CENA skoków aff w ramach szkolenia wysokiego

UWAGA – decyzją instruktora prowadzącego ilość skoków w kursie może być zwiększona. Decyzja ta będzie podyktowana nie zaliczenia któregoś z ćwiczeń w powietrzu lub długimi przerwami czasowymi między poszczególnymi skokami w kursie.

szkolenie AFF Wysokie

Jesteś zainteresowany szkoleniem - napisz do nas już teraz!