CENNIK

SKOKI SPADOCHRONOWE

Uwaga !! ZE WZGLĘDU NA SYTUACJĘ COVID, KAŻDY VOUCHER WYSTAWIANY JEST Z 12 MIESIĘCZNĄ DATĄ WAŻNOŚCI Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZEDŁUŻENIA NA KOLEJNE MIESIĄCE.

Każde zamówienie dostarczane jest w postaci elektronicznej karty podarunkowej, wliczonej w cenę usługi ! Zapraszamy do umawiania terminu realizacji voucherów. Tel. 500042268.

NIE SKACZESZ? TO POLATAJ!

Uwaga !! Każde zamówienie dostarczane jest w postaci elektronicznej karty podarunkowej wliczonej w cenę usługi I WYSTAWIANE JEST Z 12 MIESIĘCZNĄ DATĄ REALIZACJI !

OFERTA GRUPOWA

Ceny dla grup zorganizowanych podlegają negocjacji po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.

JEST WAS WIĘCEJ – 7 SKACZE GRTISS !!!

UWAGA KRAKÓW !!!
ZAMELDUJ SIĘ PRZED SKOKIEM Z OPŁACONYM RACHUNKIEM ZA MEDIA W kRAKOWIE (GAZ, CZYNSZ ITD) OTRZYMASZ ZDJĘCIA ZE SKOKU ZUPEŁNIE GRATIS, 10% RABAT NA SKOK KOLEJNY. OFERTA RÓWNIEŻ DOTYCZY REZERWACJI VOUCHERA.

TA OFERTA ŁĄCZY SIĘ Z INNYMI PROMOCYJNYMI OFERTAMI.

ZOBACZ JAK PTAKI WIDZĄ GÓRY – NAPISZ DO NAS

ZAMÓW SKOK NA PREZENT JUŻ TERAZ!

Zrób wyjątkowy prezent sobie lub osobie którą kochasz! Podaruj jej niezapomniane wrażenia, które dodatkowo możemy uwiecznić na filmie. Osoba skacząca będzie przypięta atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton do naszego doświadczonego skoczka. Skok odbywa się w specjalnym, podwójnym spadochronie z mechanizmem który w razie potrzeby automatycznie otwiera czaszę na bezpiecznej wysokości.

Aby zakupić bilet skontaktuj się z nami telefonicznie 500-042-268 lub kliknij KUP VOUCHER i zamów bilet.

Udostępnij:
© 2019 TandSnow.com | Powered by Łukasz Kufta POLITYKA PRYWATNOŚĆI REGULAMIN