PROMOCJA WAKACyJNA

Zapłać 600zl i odbierz voucher. Pudełkowy, Wiosenny voucher VIP ZA 89zl GRATIS.

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

skoki spadochronowe
BIELSKO–BIAŁA / KANIÓW

Wykonaj skok spadochronowy z niesamowitym widokiem na pasmo Beskidu Śląskiego w BielskU-BIAŁEJ / Kaniów!

Zanurz się w panoramę Beskidu Śląskiego, wykonaj skok spadochronowy w tandemie nad Bielskiem-Białą!  Każdy skok to unikalna podróż przez błękit nieba, z widokiem na zielone szczyty i doliny, które zapierają dech w piersiach. Dołącz do nas i poczuj wolność, jakiej nie daje żadna inna przygoda. Niezależnie od tego, czy jesteś poszukiwaczem wrażeń, czy pragniesz przełamać własne granice, skok na spadochronie w sercu Beskidów to przeżycie, które zapamiętasz na zawsze. Odważ się spełnić marzenie o lataniu z nami!

Skok ZE SPADOCHRONEM BESKID ŚLĄSKI

TANDEMY.PL organizuje również skoki spadochronowe w naszych pięknych polskich górach, BESKID ŚLĄSKI. Wykonujemy skoki z lotniska w Bielsku Białej. Podczas nabierania wysokości potrzebnej do skoku podziwiamy piękno polskich gór. Zimą szosując na nartach możesz nie pomyśleć jak pięknie to miejsce wygląda z lotu ptaka.

Skok spadochronowy wykonywany jest po starcie z lotniska Kaniów, położonego 10km w linii prostej na północny wschód od Bielsko Białej.

Po starcie, samolot nabierając wysokości, kieruje się nad pasmo Beskidu Śląskiego. Mamy 20 minut na podziwianie krajobrazów z samolotu przystosowanego do lotów widokowych oraz skoków spadochronowych. Skok w tej lokalizacji to połączenie fantastycznej przygody skoku z samolotu z wycieczką widokową nad tym pięknym, malowniczym miejscem. Zobacz jak wygląda BESKID ŚLĄSKI i BIELSKO BIAŁA z lotu ptaka!

Miejsce skoków: Lotnisko Bielskiego Parku Technologicznego:

Odkryj wolność ponad chmurami i doświadcz niezapomnianej przygody, jaką oferuje skok ze spadochronem w tandemie w malowniczym Beskidzie Śląskim, niedaleko Bielsko-Białej. Pozwól sobie na chwilę odwagi, by oderwać się od ziemi i zanurzyć w błękit nieba, gdzie horyzonty rozciągają się bez końca, a widoki zapierają dech w piersiach. Pod skrzydłami doświadczonego instruktora poczujesz się bezpieczny, a każda sekunda swobodnego spadania będzie przesiąknięta adrenaliną i radością z absolutnej wolności.

Skok spadochronowy w Bielsku Białej

Skok w tandemie to nie tylko ekstremalne doznania, ale także możliwość podziwiania urokliwych krajobrazów Beskidu Śląskiego z zupełnie nowej perspektywy.

Ta przygoda to nie tylko sport ekstremalny, ale przede wszystkim niezwykła podróż do wnętrza siebie, odkrywanie własnych granic i przekraczanie ich. Daj się porwać emocjom, poczuj radość z lądowania i zabierz ze sobą wspomnienia, które zostaną na całe życie. Skok ze spadochronem w Beskidzie Śląskim to wyjątkowa przygoda, na którą warto się odważyć!

Możliwość wykonywania skoku ZAWSZE uzależniona jest od warunków meteorologicznych.

Skoki spadochronowe wykonujemy także w miejscowościach: Kraków / Hel / Nowy Targ

BOOM, BOOM, BOOM !!!

PRZEZ ZIMĘ KUPUJESZ VOUCHER Z OPÓŹNIONYM ZAPŁONEM !!!

KUP VOUCHER TERAZ A OKRES JEGO WAŻNOŚCI WYSTARTUJE DOPIERO W MAJU WRAZ Z POCZĄTKIEM SEZONU SPADOCHRONOWEGO !!!

NIESAMOWITY Skok SPADOCHRONOWY BIELSKO–BIAŁA /KANIÓW

od 200 zł do 1155 zł

od 200 zł do 1155 zł

od 200 zł do 1155 zł

od 200 zł do 1205 zł

od 200 zł do 1375 zł

od 200 zł do 1699 zł

od 400 zł do 2310 zł

od 600 zł do 3390 zł

od 800 zł do 4520 zł