PROMOCJA WIOSENNA

Zapłać 600zl i odbierz voucher. Pudełkowy, Wiosenny voucher VIP ZA 89zl GRATIS.

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

skoki spadochronowe
Kraków

ZOBACZ MAŁOPOLSKĘ Z PERSPEKTYWY SKOKU, która zapiera dech w piersiach!

Doświadcz prawdziwej wolności podczas skoku spadochronowego w Krakowie nad malowniczą Małopolską! Skok w tandemie nad Krakowem to nie tylko adrenalina, ale także niezapomniany widok na zakątki pełne historii i przyrody. Z nami poczujesz niezrównane emocje, unosząc się nad sercem Polski. Odkryj niebo w nowy sposób i daj się porwać przygodzie, która pozostanie z Tobą na zawsze. Spełnij marzenia o lataniu z tandemy.pl – Twoja brama do nieba nad Krakowem. Przygoda czeka!

Skoki Spadochronowe MAŁOPOLSKA

Odkryj magię nieba w Małopolsce, gdzie historia spotyka się z adrenaliną!

Skok spadochronowy w tandemie to nie tylko ekscytująca przygoda, ale i niepowtarzalna okazja, by podziwiać z góry Małopolskę i meandrującą Wisłę. Poczujesz nieopisaną wolność, gdy, przypięty do doświadczonego instruktora, wyskoczysz z samolotu i zaczniesz swobodnie szybować w powietrzu. To chwile, w których czas się zatrzymuje, a Ty, unosząc się nad ziemią, doświadczasz niezwykłej lekkości bytu. Z każdą sekundą wolnego spadania, każdym oddechem pełnym chłodnego, górskiego powietrza, Małopolska w trakcie skoku ze spadochronem odsłania przed Tobą swoje sekrety z zupełnie nowej perspektywy. Gdy spadochron się otworzy, a Ty zaczniesz delikatnie opadać ku ziemi, poczujesz nie tylko ulgę, ale przede wszystkim euforię z przebytej podróży.

Miejsce skoków: LSS Strzelce Małe Lądowisko Gminne Szczurowa:

Szczurowa zlokalizowana w Małopolsce jest miejscem cenionym za piękno i niezwykłą historię. Istnieje jednak Szczurowa mniej znana… i lepiej dostrzegana z lotu ptaka. Zakole Wisły i rozwinięta sieć kanałów wygląda imponująco. Smaku dodaje pobliskie usytuowanie  przy Puszczy Niepołomickiej a przy dobrej pogodzie możemy podczas lotu zauważyć wyraźny łańcuch Tatr.

Nie zwlekaj, dołącz do grona śmiałków, którzy odważyli się stanąć twarzą w twarz z własnymi lękami i spełnili swoje marzenie o lataniu. Skok spadochronowy z Nami to niezapomniana przygoda, która czeka właśnie na Ciebie!

Położenie Szczurowej w pobliżu miasta KRAKÓW umożliwia spędzenie, wspaniałego, skocznego dnia połączonego z Krakowskimi atrakcjami turystycznymi.

Skok w tej lokalizacji to imponujące widoki oraz nieograniczona przestrzeń powietrzna, która umożliwia skok z maksymalnej wysokości dopuszczonej polskimi przepisami bez aparatury tlenowej tj 4000m AMSL.

Możliwość wykonywania skoku ZAWSZE uzależniona jest od warunków meteorologicznych.

Skoki spadochronowe wykonujemy także w miejscowościach: Bielsko Biała / Hel / Nowy Targ

BOOM, BOOM, BOOM !!!

PRZEZ ZIMĘ KUPUJESZ VOUCHER Z OPÓŹNIONYM ZAPŁONEM !!!

KUP VOUCHER TERAZ A OKRES JEGO WAŻNOŚCI WYSTARTUJE DOPIERO W MAJU WRAZ Z POCZĄTKIEM SEZONU SPADOCHRONOWEGO !!!

NIESAMOWITY Skok SPADOCHRONOWY Kraków /Szczurowa

od 200 zł do 1099 zł

od 200 zł do 1099 zł

od 200 zł do 1099 zł

od 200 zł do 1149 zł

od 200 zł do 1375 zł

od 200 zł do 1699 zł

od 400 zł do 2310 zł

od 600 zł do 3390 zł

od 800 zł do 4520 zł

UWAGA KRAKÓW !!!

ZAMELDUJ SIĘ PRZED SKOKIEM Z OPŁACONYM RACHUNKIEM ZA MEDIA W kRAKOWIE (GAZ, CZYNSZ ITD) OTRZYMASZ ZDJĘCIA ZE SKOKU ZUPEŁNIE GRATIS, 10% RABAT NA SKOK KOLEJNY. OFERTA RÓWNIEŻ DOTYCZY REZERWACJI VOUCHERA.

TA OFERTA ŁĄCZY SIĘ Z INNYMI PROMOCYJNYMI OFERTAMI.