MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ: 500-042-268

PYTANIA? PISZ LUB DZWOŃ:

POCZUJ ADRENALINĘ  ZIMĄ!

SZKOLENIE SNOWBOARDOWE

Dlaczego snowboard?

1. Ćwiczenia aerobowe
Jazda na desce poprawia ogólną kondycję oraz spala kalorie. Poza tym jest świetną odskocznią od tradycyjnych treningów. Tutaj nie ma nudy.

2. Równowaga i elastyczność
Sport ten wymaga sporych umiejętności utrzymywania równowagi i balansu ciałem. Ważne jest, aby płynnie i szybko zmieniać kierunek jazdy. Wielokrotnie trzeba włożyć mnóstwo energii, by utrzymać się na krawędzi deski nie wywracając się.

3. Wzmacnianie mięśni
Wbrew pozorom w czasie jazdy zaangażowane są nie tylko nogi. Równie intensywnie pracują mięśnie grzbietu, brzucha, a podczas podnoszenia się również ramiona i barki.

4. Pozytywne emocje
Jazda na desce kojarzy mi się z wolnością i odrobiną szaleństwa. Nawet w początkowym okresie nauki daje mnóstwo radości i satysfakcji. Nie bez powodu sporty zimowe cieszą się coraz większą popularnością.

5. Pewność siebie, brak nudy
Opanowanie nowych umiejętności, to świetny sposób na zwiększenie pewności siebie, a stawianie sobie nowych wyzwań nie pozwala się nudzić.

SZKOLENIE NARCIARSKIE

Szkolenia narciarskie prowadzone są przez liecncjonowanych instruktorów. Uczymy zarówno indywidualnie jak i w grupach. Program zajęć dostosowujemy do wieku oraz posiadanych umiejętności. Uczymy od podstaw (tj. stanie na nartach, zatrzymywanie się, łuków płużnych) a także doskonalimy jazdę równoległą. Stok na którym uczymy wybierany jest indywidualnie w zależności od poziomu zaawansowania kursanta. W naszych zajęciach udział mogą wziąć osoby w każdym wieku. Swoje “pierwsze kroki” na nartach stawiać mogą już nawet trzy latki ! Zapraszamy 🙂

ZOBACZ WIĘCEJ NIEZAPOMNIANYCH CHWIL W NASZEJ GALERII

ZAINTERESOWANY SZKOLENIEM?

Szkolenie obejmuje prowadzenie fachowych i profesjonalnych zajęć dla pojedynczej osoby jak i grupy osób. Czas trwania zajęć i ilość osób uczących się jest dowolna (do ustalenia). Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze i mogą obejmować szkolenie od podstaw jak i doskonalenie posiadanych umiejętności. W ofercie całodniowy dzień szkoleniowy (minimum 4 godziny lub do utraty sił). Podczas szkolenia rejestrujemy wszystko na kamerze, a wieczorem wspólnie analizujemy i omawiamy nagranie. ZAPRASZAMY!

© 2019 TandSnow.com | Powered by Łukasz Kufta POLITYKA PRYWATNOŚĆI REGULAMIN