PROMOCJA WAKACYJNA

Zapłać 600zl i odbierz voucher. Pudełkowy, Wiosenny voucher VIP ZA 89zl GRATIS.

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

skoki spadochronowe nad morzem - hel

Wyjątkowa lokalizacja zwana również polskim dubajem. MORZE BAŁTYCKIE I SKOK NAD BAŁTYKIEM TO NIESAMOWITE WRAŻENIA I WIDOKI!

Poczuj nieskończoną wolność nad Bałtykiem, skacząc na spadochronie w tandemie na Helu! Ten wyjątkowy skok to nie tylko dreszczyk emocji, ale przede wszystkim zapierające dech w piersiach widoki na rozciągający się aż po horyzont błękit wody. Wśród fal i złocistych plaży doświadczysz wolności jak nigdy dotąd. Odkryj niebo w nowy sposób i daj się ponieść przygodzie, która na zawsze zmieni Twoje postrzeganie świata. Zarezerwuj swój skok na spadochronie nad Helu już teraz i spełnij swoje marzenie o lataniu!

Skok ZE spadochroNEM NAD MORZEM BAŁTYCKIM

Skok w tandemie z 4000 metrów to widokowe 3w1. Bałtyk, Półwysep Helski i Zatoka Gdańska tworzą z góry obraz, który na zawsze pozostaje w pamięci, a zdjęcia i film ze skoku zachwycą wszystkich oglądających. Kiedy spędzasz czas na plaży, nie wiesz jak piękne jest to miejsce kiedy jesteś wysoko na niebie. Kształt naszego pięknego półwyspu widziałeś tylko na mapie a teraz możesz wskazać go palcem spadając 210km/h z 4000m. 

Skoki spadochronowe nad Bałtykiem a dokładniej w lokalizacji Hel odbywają się od czerwca do września. Skok ze spadochronem tandem zawsze uzależnione są warunków meteorologicznych. 

Jeżeli poszukujesz dodatkowych wakacyjnych atrakcji, będąc w tak pięknym miejscu jesteś we właściwym, a do tego wyjątkowo pięknym miejscu.

Skoki spadochronowe wykonujemy także w miejscowościach: Kraków / Bielsko Biała / Nowy Targ

Skoki spadochronowe, ze spadochronem nad morzem bałtyckim - Hel